Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Oferta sklepu NVR - nowoczesność i bezpieczeństwo

Strona główna  »  Artykuły  »  Oferta sklepu NVR - nowoczesność i bezpieczeństwo


Oferta sklepu NVR - nowoczesność i bezpieczeństwo NVR to specjalista w dziedzinie systemów zabezpieczeń. W jego bogatej ofercie znaleźć można niezawodne i nowoczesne systemy monitoringu wizyjnego (kamery oraz rejestratory IP), systemy kontroli dostępu (panele pamięci, czytniki kart, urządzenia do identyfikacji osób), a także systemy alarmowe (centrale, czujki, sterowniki, sygnalizatory). Oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych.

Urządzenia oferowane przez sklep NVR charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość, a także łatwość montażu oraz obsługi. Niezawodność sprzętu, różnorodność oferty, profesjonalny serwis, możliwość skorzystania z pomocy przy projektowaniu systemów oraz ich instalacji - to gwarancja zadowolenia klientów.

NVR poleca nowoczesne kamery IP oraz rejestratory IP, pochodzące od znanych i cenionych w branży producentów. Dzięki nim każdy z użytkowników może uzyskać wyraźny i wierny rzeczywistości obraz, bez zakłóceń i przekłamań. Kamery wyposażono w szereg praktycznych funkcji; wszystkie urządzenia obsługuje się w sposób intuicyjny, mogą z nich korzystać także początkujący użytkownicy, nie mający doświadczenia w pracy z tego typu sprzętem.

Kolejnym ważnym punktem w ofercie NVR są systemy alarmowe. Wszyscy klienci mogą zawsze liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie projektowania systemu oraz podczas wyboru odpowiednich urządzeń. Czujki, centrale alarmowe, sygnalizatory, sterowniki i inne niezbędne elementy zostaną wybrane na podstawie indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

NVR przygotował wyjątkową ofertę dla firm o różnym profilu działalności. Systemy kontroli dostępu i czasu pracy są doceniane przez właścicieli firm już od dawna. Stoją one na straży bezpieczeństwa wszystkich pracowników (utrudnienie wstępu osób nieupoważnionych na teren firmy) oraz pomagają w uzyskaniu wysokiej efektywności pracy. W ofercie NVR można znaleźć panele pamięci na kody numeryczne oraz alfanumeryczne, czytniki kart zbliżeniowych, chipowych, magnetycznych i z kodem kreskowym, a także duży wybór urządzeń służących do precyzyjnej i niezawodnej identyfikacji osób.

NVR myśli jednak nie tylko o bezpieczeństwie różnego rodzaju firm, ale również o komforcie klientów indywidualnych. Stworzyła więc ofertę skierowaną do osób, które chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Specjalne zestawy alarmowe oraz systemy monitoringu wizyjnego dostosowane do użytku domowego to doskonała propozycja dla każdego z nas.

Sklep NVR tworzy rozwiązania dla różnych dziedzin biznesu i przemysłu. W swojej ofercie posiada propozycje dla transportu, farmacji, branży IT, telekomunikacji oraz mediów. Systemy NVR wykorzystywane są często także w instytucjach kultury czy placówkach edukacyjnych.

Na co zawsze mogą liczyć klienci NVR? Przede wszystkim na profesjonalny projekt systemu, stworzony zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta. Po drugie na serwis urządzeń - serwisanci NVR mogą pochwalić się zarówno wiedzą, jak doświadczeniem. Po trzecie na sprzęt najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.