Kupuj szybko bez zakładania konta!  

LC-682C

Strona główna  »  Artykuły  »  LC-682C


LC-682C
Kamera CCTV LC-682C to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie wizyjne wyposażone w promiennik podczerwieni oraz kopułkową wandaloodporną obudowę.

Promiennik podczerwieni IR to dodatkowe oświetlenie, dzięki któremu kamera kopułkowa CCTV LC-682C umożliwia prowadzenie monitoringu nawet w całkowitych ciemnościach. Zasięg „widzenia” kamery przy włączonym promienniku podczerwieni IR to około 15 metrów. Obudowa chroni kamerę nie tylko przed uszkodzeniami fizycznymi ale także przed ekstremalnymi temperaturami i wilgocią. Urządzenie bezawaryjnie pracuje w temperaturach od -20 do +50 stopni Celsjusza oraz przy wilgoci zgodniej z IP67. Przetwornik wykorzystany w kamerze LC-682C to SONY CCD 1/3” Super HAD, który wytwarza obrazy w bardzo dobrej rozdzielczości na poziomie 420 linii telewizyjnych. Urządzenie wyposażone jest w szerokokątny wysokiej klasy obiektyw 3,6 mm F 1,2.Kamera CCTV LC-682C zasilana jest napięciem DC 12 V.
Kamery kopułkowe wandaloodporne stanowią skuteczną rejestracje obrazu. Dzięki wytrzymałej obudowie, są w stanie znosić trudne warunki pracy.